KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9344122
*
nr 934 4122
Kopparstick
3 st, C Bergquist, Vapensköldar, motivet: 32x20
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:13:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 14:15:44
1
500 kr
12/1 00:33:43
2
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: c bergquist etsningar grafik kopparstick vapensköldar
-
7327 Kopparstick
1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:45
*
Kopparstick
Läs mer om e-auktion
nr 934 4122
Kopparstick
3 st, C Bergquist, Vapensköldar, motivet: 32x20
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/1 14:15:44 | 1 | 500 kr |
12/1 00:33:43 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: c bergquist etsningar grafik kopparstick vapensköldar
-
7327 Kopparstick
1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:45